Анастасія Аболенцева – призерка Кубку України з дзюдо, у донеччанок – «бронза» чемпіонату в Сумах

10-12 липня у Сумах, в легкоатлетичному манежі СумДУ, відбулись міжнародні змагання з дзюдо серед чоловіків і жінок: відкритий Кубок України і командний чемпіонат України. Участь у змаганнях взяли понад 300 дзюдоїстів з 23 регіонів нашої країни і гостей з Грузії, Азербайджану, Ізраїлю.

В особистому заліку Кубку України бронзовою призеркою у надважкій вазі (понад 78 кг) стала Анастасія Аболенцева (учениця Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, тренери Дмитро Ігнатенко і Віталій Іванисенко).

У командному заліку Кубку України трійку кращих команд скали команда міста Київ, Чернігівської і Київської областей. Донецька область посіла десяте місце.

У командному чемпіонаті України дев’ять чоловічих і п’ять жіночих збірних змагагались «стінка на стінку». Обидва чемпіоната завершились перемогою команд Дніпропетровщини. Порадувала і жіноча команда Донецької області, яка виборола бронзові медалі.