В медальній скарбничці Донеччини - 14 нагород Кубку світу з радіоспорту в Болгарії

12-16 липня у місті Приморсько (Болгарія), що на мальовничому узбережжі Чорного моря, відбувся Кубок світу зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 13 країн світу.

Донецьку область на змаганнях гідно представили лиманські спортсмени: заслужені майстри спорту України Олексій Іванько і Сергій Штанько, а також перспективні спортсмени Данило Дворніков, Володимир Андрійченко, Олег Полубенцев і Карина Зоря.

За підсумками змагань Кубку світу в категорії «U-20» Олексій Іванько здобув три «золота» та одне «срібло», Сергій Штанько одне «золото» і дві «бронзи», а Олег Полубенцев посів третє, шосте, сьоме та восьме місця.

В категорії «U-14» Данило Дворніков двічі зійшов на  першу сходинку п’єдесталу, а в категорії «U-20» двічі посів п’яте місце.

Карина Зоря здобула два «срібла» і дві «бронзи» в категорії «U-20».

Володимир Андрійченко посів 10-е, 11-е і двічі 14-е місця.

Залогом у медальній скарбничці Донеччини шість золотих, три срібні, п’ять бронзових медалей.