Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






У День фізичної культури і спорту нагородами удостоїли провідних спортсменів, тренерів, спортивних фахівців Донеччини

8 вересня в Краматорську з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулась урочиста зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями сфери.

Очільник регіону вручив Почесні грамоти і подяки Міністерства молоді та спорту України, облдержадміністрації, сертифікати на виплату одноразових грошових винагород, відзнаки «Кращий спортсмен та тренер місяця», посвідчення про присвоєння спортивних звань.

Почесні грамоти Міністерства молоді та спорту України отримали: Ігор Анушкевич – заслужений тренер України, директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, Олександр Мартинков – директор дитячо-юнацької спортивної школи з шахів профспілкового комітету ПАТ «Енергомашспецсталь», Володимир Мізін – директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання і плавання синхронного обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Подяку Міністерства молоді та спорту України висловлено:

- Юрію Бірюкову – тренеру-викладачу відділення тхеквондо (ВТФ) школи вищої спортивної майстерності, особистому тренеру бронзового призера чемпіонату Європи 2017 року Михайла Шелеста;

- Антону Діденку – головному лікарю комунального лікувально-профілактичного закладу «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»;

- Ігорю Конопльову – директору обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики;

- Марині Поповій – начальнику відділу організаційно-спортивної роботи управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації;

- Олені Чумак – заслуженому тренеру України, тренеру-викладачу відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності, особистому тренеру учасниці Олімпійських ігор 2016 року Вікторії Ткачук.

 
 
 

Подяку Міністерства молоді та спорту України та відзнаку Федерації футболу України вручили Андрію Іванову – головному спеціалісту відділу реалізації профільних програм управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації нагороджено Крістіну Русінову – директора школи вищої спортивної майстерності.

Подяку Донецької облдержадміністрації висловлено: Олені Мартинковій – майстру спорту України з шахів, переможниці Всесвітньої літньої Гімназіади, Вікторії Ткачук – майстру спорту України з легкої атлетики, учениці-спортсменці відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності, Михайлу Марченку – заслуженому тренеру України з легкої атлетики, тренеру-викладачу відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності.

Подякою Донецької облдержадміністрації та відзнакою «Кращий тренер Донецької області у квітні 2018 року» нагородили Володимира Ліщука – заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності.

Посвідчення «Майстер спорту України міжнародного класу» та Подяку Донецької облдержадміністрації вручено Михайлу Шелесту – учню-спортсмену відділення тхеквондо (ВТФ) школи вищої спортивної майстерності.

 

За вагомий особистий внесок в успішний виступ у складі національної збірної команди України на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями в Дубліні (Ірландія) сертифікати на виплату одноразової грошової винагороди отримали:

- Сергій Кліпперт – заслужений майстер спорту України з плавання (вади зору), срібний призер чемпіонату Європи 2018 року;
- Олександр Комаров – майстер спорту України міжнародного класу з плавання (ураження опорно-рухового апарату), переможець та дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року;
- Ярослав Семененко – майстер спорту України міжнародного класу з плавання (ураження опорно-рухового апарату), триразовий переможець та срібний призер чемпіонату Європи 2018 року, дворазовий рекордсмен світу;
- Віктор Смирнов – заслужений майстер спорту України з плавання (вади зору), Герой України, триразовий переможець, триразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року;
- Андрій Трусов – майстер спорту України з плавання (ураження опорно-рухового апарату), срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року;
- Данило Чуфаров – заслужений майстер спорту України з плавання (вади зору), дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року;
- Віктор Вангельєв – заслужений тренер України з плавання, тренер Данила Чуфарова;
- Андрій Казначеєв – заслужений тренер України з плавання, тренер Сергія Кліпперта, Андрія Трусова, Віктора Смирнова, Данила Чуфарова;
- Світлана Казначеєва – заслужений тренер України з плавання, тренер Сергія Кліпперта, Андрія Трусова, Віктора Смирнова;
- Василь Лисенко – заслужений тренер України з плавання, тренер Олександра Комарова;
- Борис Соколов – заслужений тренер України з плавання, тренер Ярослава Семененка.

Посвідчення «Майстер спорту України» та сертифікат на виплату одноразової грошової винагороди вручили Василю Крайнику – майстру спорту України з плавання (вади розумово-фізичного розвитку), переможцю та триразовому бронзовому призеру чемпіонату Європи 2018 року.

 
 

Також сертифікатами на виплату одноразової грошової винагороди нагороджено:

- заслуженого тренера України з велоспорту Віктора Дементьєва – за підготовку срібного і бронзового призера чемпіонату світу з велосипедного спорту (шосе) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату 2018 року Єгора Дементьєва;

- заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики (ураження опорно-рухового апарату) Дмитра Ібрагімова – срібного призера чемпіонату Європи з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями 2018 року.

За підсумками лютого 2018 року відзнаку «Кращий спортсмен місяця Донецької області» отримав Володимир Свістунов – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон Європи серед чоловіків.

За підсумками липня 2018 року відзнаки «Кращий спортсмен місяця Донецької області» і «Кращий тренер місяця Донецької області» вручили Геннадію Завертайлу – майстру спорту України з боротьби греко-римської, срібному призеру чемпіонату світу серед кадетів та Ігорю Годлевському – тренеру-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби імені Г.Г. Узуна.

 
 

Посвідчення про присвоєння спортивних звань також отримали:

- «Майстер спорту України міжнародного класу» – Валерій Кудряшов, учень-спортсмен відділення вітрильного спорту школи вищої спортивної майстерності;

- «Майстер спорту України» – Ганна Олейник, учениця Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С. Бубки, чемпіонка України з велоспорту-маунтенбайку.

Посвідчення про присвоєння спортивних звань «Кандидат у майстри спорту України» та спортивні костюми вручили: Дар’ї Калініченко – учениці-спортсменці обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби (вільна боротьба) та Івану Цибанєву – учню-спортсмену дитячо-юнацької спортивної школи Краматорської міської ради (греко-римська боротьба).

 

Більше світлин з заходу – на нашій сторінці в Facebook: www.facebook.com/donsportmolod (альбом – за посиланням).

 
08.09.2018