Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Майстри самбо готуються до чемпіонату світу серед ветеранів у Марокко

28-30 вересня у Святогірську відбувся чемпіонат України з самбо серед майстрів (ветеранів), який є етапом підготовки до світового форуму, що пройде 19-22 жовтня у м. Касабланка (Марокко).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати змагань

Вікова категорія 35-39 років
До 74 кг. 1. Віталій Кравець (Донецька) 2. Руслан Пальчак (Донецька) 3. Сергій Тесленко (Харківська).
До 82 кг. 1. Сергій Бондар (Донецька) 2. Роман Оніщенко (Київська).
До 90 кг. 1. Павло Рибченко (Харківська) 2. Олександр Глизь (Полтавська) 3. Олександр Дедеря (Київська).
До 100 кг. 1. Олександр Сидоров (Полтавська) 2. Ігор Криворучко (Харківська).
Понад 100 кг. 1. Євген Панфенов (Харківська) 2. Сергій Пронь (Полтавська) 3. Іван Борисюк (Харківська).
 
Вікова категорія 40-44 років
До 68 кг. 1. Віталій Сурік (Кіровоградська).
До 74 кг. 1. Данило Козловський (Одеська) 2. Вадим Мідний (Харківська).
До 82 кг. 1. Юрій Хілобок (Донецька) 2. Олег Батеха (Дніпропетровська) 3. Вардан Авакян (Донецька) і Валентин Бих (Полтавська).
До 90 кг. 1. Дмитро Молодченко (Кропивницький) 2. Микола Бабич (Дніпропетровська).
До 100 кг. 1. Сергій Могилка (Сумська).
Понад 100 кг. 1. Микола Лоза (Полтавська) 2. Руслан Тертишний (Донецька).
 
Вікова категорія 45-49 років
До 62 кг. 1. Анатолій Нікіфоров (Донецька) 2. Валерій Дейніченко (Донецька).
До 74 кг. 1. Володимир Ткаченко (Харківська)
До 82 кг. 1. Геннадій Рябчинський (Сумська) 2. Ігор Арабчук (Полтавська) 3. В’ячеслав Яковлев (Кіровоградська).
До 90 кг. 1. Сергій Прокопцев (Донецька) 2. Олександр Ампілогов (Донецька).
До 100 кг. 1. Іван Курилович (Харківська) 2. Павло Кішинський (Харківська)
Понад 100 кг. 1. Дмитро Скляр (Харківська) 2. Едуард Новіков (Донецька) 3. Тарас Дарчук (Донецька) і Ігор Вишемирський (Донецька).
 
Вікова категорія 50-54 років
До 62 кг. 1. Ігор Смоленко (Сумська) 2. Олександр Індило (Чернігівська).
До 74 кг. 1. Володимир Рубан (Чернігівська).
До 82 кг. 1. Валентин Можин (Одеська) 2. Олег Рева (Донецька).
До 90 кг. 1. Міружан Татоян (Донецька).
До 100 кг. 1. Валерій Шовкоплес (Дніпропетровська) 2. Сергій Чертожинський (Сумська) 3. Олександр Артюх (Донецька).
Понад 100 кг. 1. Іван Ашла (Донецька) 2. Андрій Нечай (Дніпропетровська) 3. Костянтин Мацай (Донецька) і Віталій Варвянський (Донецька).

Вікова категорія 55-59 років
До 62 кг. 1. Микола Бірюков (Донецька).
До 74 кг. 1. Олександр Левченко (Харківська) 2. Анатолій Бондаренко (Харківська).
До 82 кг. 1. Юрій Острий (Сумська) 2. Василь Корець (Волинська) 3. Олександр Якименко (Сумська).
До 90 кг. 1. Ігор Панішев (Донецька).
До 100 кг. 1. Сергій Панулін (Харківська).
Понад 100 кг. 1. Юхим Альохін (Донецька).
 
Вікова категорія 60-64 років
До 74 кг. 1. Юрій Кулєшков (Кіровоградська) 2. Василь Крацець (Донецька).
До 82 кг. 1. Іван Швець (Одеська) 2. Дмитро Дашко (Дніпропетровська).
До 90 кг. 1. Микола Пишний (Київ).
Понад 100 кг. 1. Олександр Пупін (Донецька) 2. Валентин Гармаш (Харківська).

Вікова категорія 65 років і старші
До 62 кг. 1. Віталій Зеленов (Донецька).
До 68 кг. 1. Анатолій Галицький (Донецька).
До 74 кг. 1. Тарас Дарчук (Донецька) 2. Володимир Тороновський (Донецька).
До 82 кг. 1. Олександр Алексеєв (Донецька).
До 90 кг. 1. Олександр Дуплякін (Донецька) 2. Михайло Попович (Вінницька).
До 100 кг. 1. Георгій Пишняк (Донецька).
Понад 100 кг. 1. Григорій Малахов (Дніпропетровська) 2. Євгеній Колесников (Київська).

 
07.10.2018