Краматорськ прийняв чемпіонат області з футболу серед дітей соціально-незахищених категорій

13 жовтня в Краматорську на майданчику зі штучним покриттям при загальноосвітній школі № 8 відбувся чемпіонат області з футболу, організатором якого виступила обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.

Турнір присвятили Дню захисника України. За звання кращих боролися 18 команд, які склали вихованці загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів з Краматорська, Бахмута, Дружківки, Слов’янська, Святогірська, Лиману, Костянтинівки, Торецька.

У старшій віковій категорії перше місце посіли учні загальноосвітньої школи міста Святогірська, друге місце – ЗОШ № 2 міста Бахмут, третє місце – ЗОШ № 3 міста Бахмут.

За підсумками змагань у молодшій категорії першою стала команда ЗОШ № 2 міста Бахмут, другою – ЗОШ № 3 міста Бахмут, третьою – команда «Зеніт» міста Краматорськ.

Колективи-переможці отримали кубки та грамоти департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Родзинкою змагань став товариський матч за участю збірної команди Донецького обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А завдяки запальним танцям команди черлідерів «Багіра» з Дружківки спортивне свято залишить у його учасників ще більше приємних спогадів.