Олександр Баландін – срібний призер чемпіонату світу з армспорту

14-21 жовтня в турецькій Анталії відбувся 40-й чемпіонат світу з армрестлінгу серед різних вікових категорій.

Донецьку область у складі збірної команди України представив 37-річний майстер спорту міжнародного класу з Маріуполя Олександр Баландін, який є триразовим чемпіоном Європи та неодноразовим призером чемпіонатів світу.

Нашому спортсмену вдалося гідно показати себе у ваговій категорії 60 кг на лівій руці, де цьогоріч змагалися 16 армрестлерів з Болгарії, Вірменії, Грузії, Єгипту, Казахстану, Киргизстану, Росії, Малайзії, Туреччини, України, Японії. Баландін за підсумками непростої боротьби став володарем срібної медалі, поступившись у фіналі представнику Грузії Імеді Чинчараулі.

Зазначимо, що завдяки успішному виступу в Туреччині Олександру буде присвоєно почесне спортивне звання «Заслужений майстер спорту України».

Усього в чемпіонаті взяли участь близько 1400 спортсменів з 55 країн світу, які розіграли 130 комплектів нагород.