Бахмут прийняв відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи олімпійської чемпіонки Надії Ткаченко

3-4 листопада в місті Бахмут, в манежі СК «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко. У змаганнях взяли участь 16 команд Донецької і Луганської областей - 300 юнаків і дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь 16 команд з Донецької та Луганської областей: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮСШ «Старт», ДЮСШ м. Краматорська, ДЮКФП-2 міста Краматорська, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КМ ДЮСШ м. Слов’янська, КДЮСШ м. Слов’янська, ДЮСШ «Колос» Слов’янського району, КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ДЮСШ м. Вугледар, ДЮСШ м. Торецька, ДЮСШ м. Костянтинівка, ОКДЮСШ м. Дружківка.

Перед початком змагань справжньою цікавинкою для малечі став модуль «Волонтерство» проекту #OlуmpicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед дівчат молодшої категорії перемогла Еліна Пристинська з результатом 7,7 с. На дистанції 200 м найкращою стала Євгенія Кукліна з часом 27,4 с. Перше місце у фінальних забігах на 800 м посіла Ольга Бєлозьорова з результатом 2.33,2 хв. Чемпіонкою з бігу на 400 м стала Євгенія Кукліна з часом 1.02,9 с.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед дівчат старшої категорії перемогла Крістіна Юрчук з результатом 7,6 с. Також Крістіна перемогла на дистанції 200 м з результатом 26,0 с. та у фінальних забігах 60м з/б з результатом 8,5 с. найкращою у бігу на 800 м стала Ольга Дибка з часом 2.26,1 хв.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед юнаків U18 переміг Данило Журавов з результатом 7,0 с. Також Данило став найкращим на дистанції 200 м з часом 23,5 с. На дистанції 800 м серед юнаків переміг Микола Овсянніков з результатом 2.06,4 хв. Найзапекліша боротьба відзначилась у секторі зі стрибків у висоту. За результатами змагань перемогу здобув Єгор Семенов з результатом 1 м 95 см, а друге місце посів Богдан Панченко з результатом 1 м 90 см (новий особистий рекорд). У фінальних забігах на дистанції 60 м серед юнаків молодшої категорії переміг Олександр Маляр з результатом 7,5 с.