До скарбнички Донеччини додано 8 медалей чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу

2-4 листопада в місті Київ у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу.

Найкращих вітчизняна еліта визначила в семи дисциплінах: бодібілдинг, бодіфітнес, фітнес, чоловіки-фізік, фітнес-бікіні, велнес та дитячий фітнес.

Атлети Донецької області за підсумками змагань здобули 8 нагород, з яких 2 золоті, 5 срібних та 1 бронзова.

Андрій Борисенко в дисципліні «бодібілдинг» став першим у категорії до 80 кг та другим у абсолютній ваговій категорії серед майстрів.

Серед жінок золоту нагороду у «фітнес-бікіні» до 164 см виборола Христина Коротка з  Краматорська.

Срібними призерами чемпіонату серед жінок стали: Ірина Пустовіт (велнес фітнес, абсолютна категорія), Ганна Бєлоусова (фітнес-бікіні, до 162 см) і Лідія Марусич (фітнес-бікіні, до 172 см). Ще одне «срібло» до скарбнички Донеччини додав Сергій Клап – серед чоловіків у категорії «фізік» +182 см.

Бронзову медаль серед жінок у категорії «фітнес» понад 163 см отримала Маргарита Дорошенко.