Гандбольний клуб «Донбас» у чвертьфіналі Кубку України переміг команду з Хмельницького

29-30 березня міста Ужгород та Ізмаїл прийняли двоматчеві протистояння 1/4 фіналу чоловічого Кубку України з гандболу сезону 2023-2024 років.

В Ужгороді грали дві пари: «Донбас» (Донецька область) – ХНУ-ДЮСШ 1 (Хмельницький) та «СКА-ШВСМ» (Київ) – «Карпати» (Ужгород). У Ізмаїлі зустрічалися «Одеса» та «Ізмаїл».

Гандбольний клуб «Донбас», гравці якого представляють Школу вищої спортивної майстерності Донецької області, двічі здужав суперників із Хмельницького. Перший матч подарував інтригу: «донбасівці» перемогли з перевагою лише в один м’яч – 27:26. А вже наступного дня спортсмени Донеччини змогли виграти більш переконливо – 34:29.

М’ячі в складі ГК «Донбас» у чвертьфіналі Кубку України забивали: Віталій Псьол (15), Олексій Заєць, Владислав Кукушкін (по 9), Андрій Занімонець (8), Едуард Гадєльшін, Євген Константінов (по 6), Іван Глущенко (4), Микита Гладкий (3), Євген Сапун (1).

Окрім «Донбасу», у Фіналі чотирьох чоловічого Кубку України з гандболу зіграють переможці своїх протистоянь «Одеса» (Одеса) та «СКА-ШВСМ» (Київ), а також «Мотор» (Запоріжжя), який отримав путівку до вирішальної стадії змагань як чинний володар титулу.