Бахмут прийняв обласні легкоатлетичні змагання серед юніорів, чоловіків та жінок

20-21 січня на базі манежу стадіону «Металург» в Бахмуті відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів та чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Змагання проводилися з метою формування складу збірної Донеччини для участі в командному чемпіонаті України в приміщенні, який відбудеться 27-28 січня в Запоріжжі.

На доріжки та в сектори виходили 174 спортсмени з Донецької та Луганської областей: Бахмута, Маріуполя, Костянтинівки, Дружківки, Торецька, Слов’янська, Покровська, Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська. Серед них були учасники чемпіонату світу 2016 року серед юніорів Андрій Аліксійчук та Наталя Пироженко. Андрій виграв свій забіг на 800 метрів з результатом 2:06.0, а Наталя стала першою на дистанції 400 метрів (58.4).

На змаганнях було встановлено відразу декілька рекордів стадіону «Металург» м. Бахмута. У тому числі – результат Олени Сідорської, яка перемогла в бігу на 800 метрів з часом 2:06.3 (норматив майстра спорту України).