«Бадмінтон збирає друзів» у Костянтинівці

28 січня в спортивному залі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшли змагання з бадмінтону під гаслом «Бадмінтон збирає друзів».

Спортсмени Костянтинівки, Дружківки, Покровська та Добропілля визначали кращих у трьох категоріях: перша ліга, вища ліга та суперліга.

У першій лізі переможцями стали виключно господарі змагань: 1 місце – Лариса Киян, 2 місце – Ольга Дуліна, 3 місце – Галина Кузніцова.

Також костянтинівці посіли весь п’єдестал пошани і у вищій лізі: 1 місце – Владислава Родіонова, 2 місце – Тетяна Невмерохицька, 3 місце – В’ячеслав Войцеховський.

У суперлізі кращим став Дмитро Карпусь (Костянтинівка), другим – Дмитро Артюхов (Добропілля), третім – Євген Очеретько (Покровськ).

Призери були нагороджені грамотами відділу з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради та міського центру «Спорт для всіх».