Спортсмени Донеччини взяли участь у зимовому чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства

4-5 лютого в Києві проходив відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед різних вікових груп.

Донецьку область на змаганнях представляли 11 спортсменів, вихованці обласної СДЮСШОР з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Найбільшого успіху досягла учениця ЗОШ № 18 Дар’я Фіщенко під керівництвом тренера Дмитра Брежнєва. Вона стала переможницею в категорії Е (11-12 років).

Серед дорослих Катерина Шуплякова виборола «срібло», а Дмитро Кірпулянський посів 5 місце, яке дозволить йому взяти участь у І етапі Кубка світу з сучасного п'ятиборства в США (спортсменів підготували тренери Костянтин Кірпулянський та Дмитро Сидоров).

Серед юнаків та дівчат Максим Іванов (тренер О.Ваграмян) та Вікторія Мартинова (тренер С.Ушкало) посіли 5 місця, Анастасія Шльонкіна (тренер Дмитро Брежнєв) була сьомою.

Усього в чемпіонаті України взяли участь понад 250 спортсменів.