У рамках обласних сільських ігор в Слов’янську визначили кращих волейболістів серед ветеранів

4-5 лютого в Слов’янську в рамках обласних сільських ігор відбулися фінальні волейбольні змагання серед ветеранів старше 45 років.

Усього на зональних етапах боролися 12 команд Донецької області, які представляли районні організації ФСТ «Колос» АПК України. У фінальній частині змагань на базі Слов’янського хіміко-механічного технікуму звання кращих оспорювали 6 колективів.

За підсумками напруженої та безкомпромісної боротьби перемогу здобули ветерани волейболу Лиману, другими стали представники Слов’янського району, третіми – Костянтинівського району.

Відзначимо, що команда Лиманської міської організації ВФСТ «Колос» втретє стала переможцем чемпіонату ДОО ВФСТ «Колос» АПК України з волейболу. Склад цьогорічних тріумфаторів: Леонід Клочан, Андрій Єсіпов, В’ячеслав Левадний, Сергій Хандій, Олексій Ігнатєв, Олександр Сиров, Віктор Саржевський.

Місця з четвертого по шосте посіли, відповідно, команди Олександрівського, Ясинуватського та Покровського районів.

Найближчими вихідними, 11-12 лютого, у залік обласних сільських ігор відбудуться зональні змагання з волейболу серед чоловіків.