«Маріуполь» та «Ніко-Баскет» обмінялися перемогами

4 та 5 лютого в Миколаєві в 11-му турі чемпіонату України з баскетболу (Вища ліга) МБК «Маріуполь» зустрічався з місцевим «Ніко-баскет».

У першій грі господарі випередили маріупольців з рахунком 82:64 (20-12, 17-15, 22-16, 23-21).

У другому поєдинку МБК «Маріуполю» вдалося взяти реванш – 79:71 (18-17, 20-23, 12-18, 13-29). Перервати серію поразок, що налічувала в чемпіонаті України три зустрічі, підопічним Сергія Заваліна допоміг спурт у заключній чверті, виграної з перевагою в 16 очок.

Найрезультативнішим гравцем матчу в складі переможців з 27 балами в активі став захисник Євген Бумбур.

На даний момент маріупольський баскетбольний клуб посідає друге місце в турнірній таблиці групи 1 чемпіонату України з баскетболу (Вища ліга). У активі МБК «Маріуполь» – 28 очок, що на 2 залікових пункти менше, ніж у команди «Золотий Вік» з Кропивницького.