Легкоатлетки Донеччини здобули 4 медалі на Кубку України в приміщенні

11 лютого в Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Для багатьох його учасників змагання стали контрольним стартом перед національною першістю, яку за тиждень прийматимуть Суми, і за результатами якої буде сформовано склад збірної України для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград).

У Кубку України взяли участь 7 атлетів з Донецької області, і четверо найтитулованіших із них стали призерами.

Кращий час у бігу на 1500 метрів показала Олена Сідорська – 4:15.3. Перемогу на дистанції 3000 метрів із часом 9:34.78 здобула Наталія Тобіас.

Друге місце в стрибках з жердиною посіла Ганна Шелех, результат якої – 4 м.

Також другою в стрибках у довжину була бронзова призерка Олімпійських ігор-2012 у потрійному стрибку Ольга Саладуха. Найкращий результат Ольга продемонструвала в першій своїй спробі – 6,12 м. Виступ у київському манежі наша атлетка розглядала як тренувальний перед чемпіонатом України в Сумах, що відбудеться 17-19 лютого, де вона змагатиметься вже у своїй дисципліні.