Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Два «золота» та «срібло» – підсумок другого дня домашнього чемпіонату України для борців Донеччини

7 березня в місті Бахмут Донецької області відбувся другий день чемпіонату України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження.

У сутичках за медалі та право виступити в складі національної збірної на чемпіонаті Європи, що пройде 21-30 квітня в Києві, брали участь юнаки шести вагових категорій: 45, 51, 60, 71, 92, 110 кг.

До скарбнички Донецької області за підсумками запеклої боротьби потрапило 3 нагороди: дві золоті та одна срібна. Таким чином, враховуючи звитяги дівчат 6 березня, у активі нашого регіону напередодні останнього дня змагань є 8 медалей.

Яскраву перемогу у ваговій категорії 60 кг здобув Микита Гончаров з Бахмута, бронзовий призер чемпіонату Європи-2017 серед школярів (тренери Максим та Андрій Єфремови). У шести сутичках Микита дав супернику можливість заробити бали лише у фіналі, почергово виявившись сильнішим за Микиту Карманова (Донецька область), Володимира Козарчука (Одеська область), Нарека Погосяна (Київська область), Андрія Чекмака (Львівська область), Віктора Ташогло (Одеська область) та Віталія Мамеку (Київ).

Ще один бахмутчанин Микита Савченко, вихованець тренерів Максима та Андрія Єфремових, став кращим у ваговій категорії 51 кг. На шляху до свого «золота» Савченко довів перевагу над Антоном Семенчуком (Тернопільська область), Андрієм Терзі (Одеська область), Андрієм Джиговим (Херсонська область) та, у фіналі, Вячеславом Радіоновим (Херсонська область).

 

На другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 110 кг піднявся Вадим Моро із смт. Андріївка Волноваського району (тренери Сергій Попов, Павло Борисенко). Він по черзі переміг Богдана Корнійця (Донецька область), Назара Періг (Тернопільська область), Дмитра Гаміловського (Харківська область), але у фіналі поступився Давіду Мчедлідзе (Дніпропетровська область).

 

На урочистій церемонії нагородження спортсменів та тренерів Донеччини щиро привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис.

Додамо, що в третій день чемпіонату України з боротьби вільної в Бахмуті – 8 березня – змагатимуться юнаки вагових категорій 48, 55, 65, 80 кг.

 
 
 

 

Більше фотографій зі змагань – на сторінці в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/sport.donetsk.ua (пост про виступ борців у другий день чемпіонату України серед юнаків – за посиланням)

 
07.03.2018