Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олімпійська зарядка з чемпіоном і майстер-клас з боротьби у Маріуполі

5 червня у Маріуполі відбулись масові спортивні заходи для юних борців і школярів міста. Майстер-клас з греко-римської боротьби дав майстер спорту Дмитро Пиньков. Олімпійський урок з чемпіоном провели майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу ISKA  Олександр Олійник і майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Ігор Курило.

 

У Маріуполі проведено учбово-тренувальні заняття, присвячені Олімпійському дню. Майстер-клас учням СДЮШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна і учням ОСДЮСШОР з видів боротьби дали Д.Пиньков, А.Матійченко, І.Куріло, П.Макуха. Дмитро Пиньков розповів юним борцям про свої досягнення, участь у міжнародних змаганнях і продемонстрував технічні прийоми. А тренер Артем Узун провів серед юних борців вікторину на олімпійську тему.

 

Олімпійську зарядку з чемпіоном проведено у пришкільному таборі ЗШ №30 Маріуполя. Почесними гостями заходу стали майстер спорту міжнародного класу і багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу ISKA Олександр Олійник, а також майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Ігор Курило.

Діти поспілкувались зі спортсменами, позмагались у різноматнітних конкурсах і вправах на силу і витривалість. Юні спортсмен продемонстрировали школярам показову программу від розминки до основних прийомів греко-римської боротьби. Програма Олімпійського уроку викликала захват у школярів і надихнула їх займатися спортом.

Олімпійську зарядку організовано за ініціативи управління молоді та спорту Маріупольської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України спільно з волонтером НОК України Андрієм Матійченком.

 

 
10.06.2018