Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Діти, які проживають на лінії зіткнення, відправились на оздоровлення до Полтавщини

На запрошення Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради 25 дітей з міста Світлодарськ, смт. Миронівський та Новолуганського на безоплатній основі будуть оздоровлюватись у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради на І зміні з 08 по 28 червня.

Діти матимуть можливість не тільки зміцнити своє здоров’я, але й змістовно провести свій час, приймаючи участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, відвідають національну музей-садибу Миколи Гоголя в Гоголево та Великі Сорочинці.

Так в літній період заплановано 100 путівок по чотири зміни для дітей з лінії зіткнення. Кожна зміна триватиме 21 день. Наступна зміна запланована 3 28.06 для дітей м. Торецька. Це велика підтримка з боку інших областей для дітей Донеччини!

Висловлюємо щиру вдячність Полтавській облдержадміністрації та Полтавській обласній раді за співпрацю та підтримку в напрямку оздоровлення та відпочинку дітей з населених пунктів, які знаходяться на лінії зіткнення! 

 
11.06.2018