Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Даніїл Нікулін здобув комплект медалей чемпіонату України з велотреку

З 28 червня по 2 липня у Львові відбувся чемпіонат  України з велоспорту на треку (олімпійські та неолімпійські номери програми) серед чоловіків до 23 років, юніорів, юніорок. У відбіркових змаганнях до чемпіонату Європи з велотреку взяли участь 125 спортсменів, 20 команд областей країни.

У відбіркових змаганнях взяла участь команда Донецької області – чотири майстри спорту України Даніїл Нікулін, Данило Білоус, Євген Руденко, Микита Колибанцев з Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту.

Успішно виступив на змаганнях Даніїл Нікулін (тренер Валерій Красов), який виступив трьох  дисциплінах і здобув три медалі. В активі Даніїла Нікуліна «золото» в індивідуальній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків з часом 4.30,1, що є високим результатом у цій  дисципліні (норматив майстра спорту міжнародного класу - 4.30,0).

Також Даніїл Нікулін виборов «срібло» в командній гонці переслідування на 4 км, «бронзу» в командному  спринті і відібрався на чемпіонат Європи з велотреку.

Серед юніорів Данило Білоус посів п’яте місце в командній гонці переслідування на 4 км, а також сьоме місце в командному спринті разом з Микитою Колибанцевим і Євгеном Руденком (усі – вихованці ОСДЮСШОР з велоспорту).

 
08.07.2018