Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Перші нагороди турніру «Кубок дружніх націй» з боксу в Бахмуті отримали Віталій Малихін і Вікторія Тендюк

З 10 по 14 липня у Бахмуті, на ринзі в СК «Металург», тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської.
 
Відкритий турнір «Кубок дружніх націй» зібрав юнаків (2004-2005 р.н.) і молодь (2000-2001 р.н.) з п’яти областей країни, а за звання чемпіонів області з боксу змагаються юніори (2002-2003 р.н.) і дорослі (1978-1999 р.н.). 
 
Донеччина хлібом-сіллю зустріла учасників боксерських змагань. На церемонії відкриття спортсменів привітали організатори і почесні гості: директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик; заступник Бахмутського міського голови Вікторія Точена; начальник управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис; президент Регіональної федерації боксу Донецької області Дмитро Єлисєєв; генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін; директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; головний суддя змагань Дмитро Шурда. 
 
 
На церемонії відкриття пам’ятний кубок від оргкомітету і подяку за вклад в розвиток боксу отримав генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін. 
 
Також кубок і грамоту отримала Вікторія Тендюк - переможниця творчого конкурсу, що визначив м’я талісману турніру. Ії варіант - Вовченя Рінго - став  найкращим серед понад тридцяти запропованових варіантів. 
 
Півфінальні двобої відбудуться у четвер, 12-го липня, а переможці визначатимуться в п’ятницю і суботу, 13-го і 14-го липня.
 
Організатори змагань: Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, Регіональна федерація боксу Донецької області, Федерація боксу м. Бахмут.
 
 
10.07.2018