Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Юрій Сухоруков здобув два «срібла» на відкритому літньому чемпіонаті України

З 27 липня по 2 серпня відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби прийняли три міста: Львів (тир «Динамо», пістолет), Київ (тир СДЮШОР «Схід», гвинтівка) та Чернігів (тир ОССК ТСОУ, рухома мішень). Такий формат змагань став вимушеним з причини серйозної пожежі на традиційному місці їх проведення – стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, що стався в червні цього року.

У складі команди Донецької області найкращі результати на чемпіонаті показав наш титулований спортсмен – заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2008 року Юрій Сухоруков. Він здобув два «срібла» у Києві – у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) та вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів).

Відзначимо, що за крок до нагород представниці Донеччини зупинились у командній першості. Майстри спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова, Карина Сулімова та майстер спорту України Вікторія Корж посіли 4 місця у вправах ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів), МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3x40 пострілів з трьох положень) та МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи).

Національний чемпіонат став заключним етапом підготовки членів збірної команди України до чемпіонату світу зі стрільби кульової, що відбудеться 1-14 вересня 2018 року в корейському місті Чангвон.

 

 

 
08.08.2018