Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Велосипедисти Донеччини – призери чемпіонату України в Первомайську

2-5 серпня в місті Первомайськ проходив відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в парній гонці та гонці критеріум, а також всеукраїнський старт у груповій гонці серед юнаків і дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження та молодше.

Усього змагання зібрали 135 спортсменів із 23-х команд регіонів України. Донецьку область представили 7 велосипедистів.

У перший день, 3 серпня, срібні медалі в парній гонці на 25 км серед дівчат 2002-2003 рр.н. вибороли Діана Малінова (комплексна ДЮСШ «Атлетик», Маріуполь, тренери Ірина Сивакова, Роман Іванов) та Олена Ребракова (обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з велоспорту – Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С. Бубки, тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко).

Змагання в парній гонці серед молодших юнаків представники Донеччини Іван Андреєв (ОСДЮСШОР, Лиман, тренер Валерій Красов) та Олексій Никипілов (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренери Олександр Ярмак і Валерій Красов) завершили на 4 місці, поступившись бронзовим призерам 7 секунд.

4 серпня в гонці критеріум серед дівчат Діана Малінова знову піднялася на другу сходинку п’єдесталу, а Олена Ребракова фінішувала восьмою.

5 серпня в індивідуальній груповій гонці на 75 км бронзовим призером став Олексій Никипілов (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Олександр Ярмак і Валерій Красов).

 
08.08.2018