Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Подарунок Нікольському району до Дня фізичної культури і спорту

7 вересня в Нікольському районі відбулось урочисте врученння Спортивному клубу «Райцентр» сертифікату на 70 тисяч грн. для покращення матеріально-спортивної бази районного стадіону «Колос». Це найкращий подарунок мешканцям району до Дня фізичної культури і спорту.
 
З кожним роком збільшується кількість населення району, які обирають здоровий образ життя. Улюбленим видом спорту для дітей, підлітків та молоді є футбол. Головною метою для розвитку цього виду спорту безумовно є покращення матеріальн-спортивної бази. 
 
Протягом років експлуатації значно погіршилось футбольне поле районного стадіону «Колос». Нажаль, у районному бюджеті недостатньо коштів для виконання робіт для поточного ремонту. Тому в серпні поточного року громадська організація Спортивний клуб «Райцентр», Федерація футболу і відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ухвалили рішення взяти участь у конкурсі міні-грантів «Моє село - зробимо кращим разом!», який проводила компанія Harveast. Напередодні Дня фізичної культури і спорту відбулось урочисте врученння Спортивному клубу «Райцентр» сертифікату на 70 тисяч грн. для покращення матеріально-спортивної бази районного стадіону «Колос».
 
 
13.09.2018