Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Повний комплект нагород велосипедисти Донеччини здобули на чемпіонаті України в Тернополі

Упродовж 7-9 вересня в місті Тернопіль тривав відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в індивідуальній гонці на час, груповій гонці та гонці критеріум серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат.

Донецьку область на змаганнях представили 14 спортсменів – вихованці обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту (Лиман), Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, комплексної ДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь.

Перемогу в груповій гонці на 50 км серед молодших юнаків здобув Олексій Никипілов (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко, Олександр Ярмак).

Володаркою «срібла» у індивідуальній гонці на час 10 км серед дівчат стала вихованка КДЮСШ «Атлетик» Діана Малінова з Маріуполя (тренери Роман Іванов, Ірина Сівакова).

Бронзову медаль за підсумками гонки критеріум серед дівчат отримала Алла Марущук, яка почала виступати за Донецьку область з 2018 року (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов).

Зазначимо, що всього в змаганнях взяли участь близько 160 спортсменів – 28 команд із 16 областей України та велосипедисти з Бреста (Білорусь).

 
13.09.2018