Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Костянтинівці провели низку заходів до Дня фізичної культури і спорту

7-8 вересня в місті Костянтинівка пройшли спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

На базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею № 39 відбувся «День здоров’я» серед студентів. До програми цього заходу входили: легка атлетика, важка атлетика, стрибки на скакалці, фрістайл з волейбольним та футбольним м’ячами, віджимання на брусах та від лави, підтягування на перекладині.

7 вересня на спортивний майданчик тимчасово перетворилася площа біля Палацу культури і дозвілля. Творчий колектив ПКіД спільно з відділом фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради, центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели яскраве спортивне свято для учнівської та студентської молоді. На заході були присутні провідні спортсмени міста, керівники спортивних організацій, представники міськвиконкому.

Свято розпочалось з привітань, підняття олімпійського прапора, нагородження спортсменів і тренерів. Присутні отримали задоволення від виступів талантів із спортивного клубу традиційного карате-до «Хедоді», спортивного клубу «Чемпіон» та переможців обласних змагань з черлідингу, команди Костянтинівського медичного коледжу «Єдине коло». Фіналом свята стала яскрава та весела загальноміська флешмоб-руханка за участю всіх бажаючих.

8 вересня відділ з фізичної культури та спорту міськради та міський центр «Спорт для всіх» виступили організаторами змагань зі стритболу, волейболу та міні-футболу, які протягом дня проводились на спортивних майданчиках міста. Призерів та переможців нагороджено грамотами та медалями.

 

 
14.09.2018