Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Спортивний калейдоскоп у Бахмуті, присвячений Дню міста

8 вересня Бахмуті, на площі Свободи, в рамках святкування Дня міста представлено спортивний калейдоскоп. Захід організували управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутскоі міської ради спільно з Комплексною дитячо-юнацькою спортивною школою №1, Донецьким вищим училищем олімпійського резерву ім. С. Бубки,  спортивними клубами міста.

До чотиригодинної програми увійшли показові виступи кращих спортсменів з карате, вільної боротьби, боксу, кікбоксингу, дзюдо, сумо, ушу, спортивної гімнастики, футболу, волейболу, стрітболу, флорболу, настільного тенісу.

Організатори запропонували  глядачам усіх вікових категорій спортивні конкурси з елементами гирьового спорту, армрестлінгу, важкої і легкої атлетики - ​​з метою прорекламувати різмаїття видів спорту, що розвиваються у Бахмуті, показати силу і красу спортсменів, залучити якомога більше мешканців міста, дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

На честь свята всі учасники отримали солодкі призи, а переможців силових конкурсів нагороджено грошовими призами та шампанським від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

 

 

 

 
14.09.2018