Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2018 році

Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2018 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях у трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, неолімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області посіли: Дмитро Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Владислав Коростельов (боротьба греко-римська), Віра Соснова (триатлон), Віталій Митрофанов (важка атлетика), Маргарита Крилова (триатлон), Сергій Смелик (легка атлетика), Володимир Джус (велоспорт), Максим Васильєв (велоспорт), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду), Юрій Сухоруков (стрільба кульова).

Успішною роботою в 2018 року відзначилися тренери олімпійців Георгій Драгулян (триатлон), Денис Задрановський (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Михайло Марченко (легка атлетика), Дмитро Сидоров (сучасне п’ятиборство), Павло Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Тетяна Серорез (легка атлетика), Олексій Солнцев (велоспорт), Костянтин Степанцов (легка атлетика), Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2018 році

з/п
П.І. спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2018 року
Сума балів
П.І.Б. тренера
1
Кірпулянський Дмитро
заслужений майстер спорту України
сучасне п’ятиборство
2 м. – чемпіонат України
10 м. – чемпіонат Європи (естафета)
7 м. – чемпіонат світу (естафета)
3 м. – чемпіонат світу з біатлу (естафета)
1 м. – чемпіонат світу з триатлу (командне)
3057,5
Сидоров Дмитро Михайлович
Кірпулянський Костянтин Леонідович
2
Коростельов Владислав
майстер спорту України
боротьба греко-римська
1 м. – чемпіонат України до 23 років
2 м. – чемпіонат України
7 м. – чемпіонат Європи
9 м. – чемпіонат Європи до 23 років
8 м. – чемпіонат світу до 23 років
9 м. – чемпіонат світу до 23 років (командне)
1675
Барановський Віталій Михайлович
Узун Артем Геннадійович
3
Соснова Віра
майстер спорту України
триатлон
4 м. – чемпіонат світу з акватлону (молодь)
1 м. – чемпіонат України з триатлону в приміщеннях
1 м. – чемпіонат України з дуатлону
2 м. – чемпіонат України з триатлону на суперспринті
1 м. – чемпіонат України в олімпійській естафеті мікст
1 м. – командний чемпіонат України в приміщені
6 м. – Кубок Азії
3 м. – фінал Кубку України на олімпійській дистанції
1 м. – чемпіонат України з дуатлону серед молоді
1192,5
Драгулян Георгій Васильович
4
Митрофанов Віталій
майстер спорту України
важка атлетика
3 м. – Кубок України
1 м. – чемпіонат України серед юніорів
1 м. – чемпіонат України серед молоді
2 м. – чемпіонат України
4 м. – чемпіонат Європи серед молоді
Юніорський рекорд України у ривку – 141 кг (в/к до 81 кг)
1140
Задрановський Денис Юрійович
5
Крилова Маргарита
майстер спорту України
триатлон
1 м. – чемпіонат України
1 м. – чемпіонат України з акватлону
1 м. – чемпіонат України серед ШВСМ
3 м. – Кубок Азії
4 м. – Кубок Африки
9 м. – Кубок Європи
5 м. – чемпіонат світу з акватлону
2 м. – світовий рейтинг з акватлону
2 м. – чемпіонат України з зимового акватлону
кандидат на участь у Перших Всесвітніх пляжних іграх з акватлону
1110
Драгулян Георгій Васильович
6
Смелик Сергій
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
1 м. – чемпіонат України (чотири рази)
5 м. – чемпіонат Європи (естафети)
12 м. – чемпіонат Європи (200 м)
990
Будков Сергій Олександрович
7
Джус Володимир
майстер спорту України міжнародного класу
велоспорт
1 м. – Кубок України (багатоденна гонка)
1 м. – Кубок України (групова гонка)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)
5 м. – чемпіонат Європи (елімінатор)
982,5
Солнцев Олексій В’ячеславович
Мирза Микола Мирчанович
8
Васильєв Максим
майстер спорту України міжнародного класу
велоспорт
1 м. – чемпіонат України (критеріум)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
8 м. – чемпіонат Європи, трек, командна гонка
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)
897,5
Мирза Микола Мирчанович
Солнцев Олексій В’ячеславович
9
Оліферчик Станіслав
майстер спорту України міжнародного класу
стрибки у воду
1 м – чемпіонат України
2 м. – чемпіонат України
3 м. – чемпіонат Європи
1 м. – Кубок України
8 м. – етап Кубку світу
869
Головань Анатолій
Іванович
10
Сухоруков Юрій
заслужений майстер спорту України
стрільба кульова
1 м., 2 м., 3 м. – чемпіонат України
11 м. – чемпіонат світу
845
Сухорукова Ірина Геннадіївна

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2018 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України,
тренер-викладач ШВСМ
триатлон
Крилова Маргарита, Соснова Віра, Меньшиков Іван, Шабанов Дмитро, Зємцев Віктор
4662,5
2
Задрановський Денис Юрійович
тренер-викладач ШВСМ
важка атлетика
Коханенко Олена, Гладиш Олександр, Кобець Максим, Алєксандрова Марина, Єфімчук Надія, Митрофанов Віталій
3315
3
Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
стрільба кульова
Сухорукова Вікторія, Сухоруков Юрій, Чуніхіна Валентина, Сулімова Карина, Дімніч Ігор, Шклярук Андрій
2700
4
Марченко Михайло Степанович
заслужений тренер України,
тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Миколенко Марія, Поздняков Олексій, Красуцька Анна, Демченко Валентина, Сергієнко Олексій
2489
5
Сидоров Дмитро Михайлович
заслужений тренер України,
тренер-викладач ШВСМ
сучасне п’ятиборство
Кірпулянський Дмитро, Спас Анастасія, Шуплякова Катерина
4780
(2390/2390)
6
Кірпулянський Павло Костянтинович
тренер-викладач ШВСМ
7
Серорез Тетяна Борисівна
тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Радюк Олена, Коваль Катерина, Винничук Євген, Коноваленко Артем, Кривошанов Олексій, Піддубний Артем
2385
8
Солнцев Олексій В’ячеславович
тренер-викладач ШВСМ
велоспорт
Джус Володимир, Малєєв Тимур
1717,5
9
Степанцов Костянтин Альбертович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Аліксійчук Андрій, Пироженко Наталя, Сітковський Олександр, Дуць Марина
1648,5
10
Чумак Анатолій Іванович
тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Малосілов Олександр, Логвиненко Аліна, Ткачук Вікторія, Пирогов Олександр, Попова Катерина, Нелепа Ганна
2337,5
(1353/1353)
Чумак Олена Віталіївна
тренер-викладач ШВСМ

 

 
30.12.2018