Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з видів спорту серед осіб з інвалідністю в 2018 році

Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2018 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, неолімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Найкращими серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями за підсумками 2018 року визнані: Валентина Григор’єва (пауерліфтинг), Ярослав Семененко (плавання), Віктор Смирнов (плавання), Єгор Дементьєв (велосипедний спорт), Андрій Трусов (плавання), Василиса Козирева (пауерліфтинг), Юрій Романюк (пауерліфтинг), Євген Бабенко (пауерліфтинг), Володимир Шаульський (пауерліфтинг), Сніжана Кернична (танці на візках).

Опікувалися атлетами – представниками видів спорту серед осіб з інвалідністю – тренери Ігор Котляров (пауерліфтинг), Борис Соколов (плавання), Олексій Позднухов (пауерліфтинг), Андрій Казначеєв (плавання), Олена Харченко (танці на візках), Світлана Казначеєва (плавання), Віктор Дементьєв (велоспорт), Дмитро Мударісов (шашки), Василь Лисенко (плавання), Віктор Лис (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками виступів у 2018 році

з/п
П.І.Б. спортсмена
Рік народ
ження
Спортивне звання
Вид спорту
Місто/район
Кращі результати
2018 року
Сума балів
П.І.Б.
тренера
1
Григор’єва Валентина Іванівна
1998
майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
Слов’янськ
Чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів, триразовий рекордсмен світу серед юніорів.
Чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму, триразовий рекордсмен світу
5100
заслужений тренер України Котляров Ігор Миколайович
2
Семененко Ярослав Сергійович
1987
майстер спорту України міжнародного класу
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
Мар’їнський район
Триразовий переможець та срібний призер чемпіонату Європи. Дворазовий чемпіон світу та Європи
4900
заслужений тренер України Соколов Борис Іванович
3
Смирнов Віктор Сергійович
1986
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
Слов’янськ
Триразовий переможець, триразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи
3050
заслужений тренер України Казначеєва Світлана Михайлівна
4
Дементьєв Єгор Вікторович
1978
заслужений майстер спорту України
велоспорт
(ураження опорно-рухового апарату)
Слов’янськ
Переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу. Срібний призер Кубку світу
2850
заслужений тренер України Дементьєв Віктор Петрович
5
Трусов Андрій Андрійович
2000
майстер спорту України міжнародного класу
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
Слов’янськ
Переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи
2200
заслужений тренер Казначеєв Андрій Вікторович
6
Козирева Василиса Євгенівна
 
1989
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
Слов’янськ
Чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму лежачи, рекордсмен світу
2200
заслужений тренер України Котляров Ігор Миколайович
7
Романюк Юрій Леонідович
1991
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
Слов’янськ
Чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму лежачи, рекордсмен світу
2200
заслужений тренер України Позднухов Олексій Володимирович
8
Бабенко Євген  Олександрович
1992
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
Слов’янськ
Срібний призер чемпіонату світу з пауерліфтингу та переможець з жиму лежачи, рекордсмен світу
2040
заслужений тренер України Позднухов Олексій Володимирович
9
Шаульський Володимир В’ячеславович
1992
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
Слов’янськ
Чемпіон світу з пауерліфтингу та бронзовий призер з  жиму лежачи, рекордсмен світу
1720
заслужений тренер України Позднухов Олексій Володимирович
10
Кернична Сніжана Олексіївна
1978
майстер спорту України міжнародного класу
танці на візках
Слов’янськ
Чемпіон, срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи
1680
Харченко Олена Анатоліївна

 

10 кращих тренерів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками 2018 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Котляров Ігор Миколайович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(вади зору)
заслужені майстри спорту України Василиса Козирева, Володимир Драний, майстер спорту України Валентина Григор’єва
8740
2
Соколов Борис Іванович
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату + вади розумового та фізичного розвитку)
майстри спорту України міжнародного класу Ярослав Семененко та Василь Крайник
6250
3
Позднухов Олексій Володимирович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(вади зору)
заслужений майстер спорту України Юрій Романюк, майстри спорту України міжнародного класу Євген Бабенко, Володимир Шаульський
5980
4
Казначеєв Андрій Вікторович
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату + вади зору)
заслужений майстер спорту України Данило Чуфаров, майстри спорту України міжнародного класу Ніна Козлова, Андрій Трусов
4025
5
Харченко Олена Анатоліївна
 
танці на візках
заслужені майстри спорту України Сніжана та Володимир Керничні, майстри спорту України Наталя Чехонацька, Ігор Боженко
3800
6
Казначеєва Світлана Михайлівна
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату + вади зору)
заслужені майстри спорту України Сергій Кліпперт, Віктор Смирнов
3750
7
Дементьєв Віктор Петрович
заслужений тренер України
велоспорт (ураження опорно-рухового апарату)
заслужений майстер спорту України Єгор Дементьєв
2850
8
Мударісов Дмитро Закійович
заслужений тренер України
шашки
(вади зору + ураження опорно-рухового апарату)
майстер спорту України міжнародного класу Людмила Ведерко, майстри спорту України Людмила Гуслєва, Зінаїда Мручковська, Микола Шаповал
2840
9
Лисенко Василь Григорович
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату)
майстер спорту України міжнародного класу Олександр Комаров
1575
10
Лис Віктор Мілентійович
заслужений тренер України
легка атлетика (ураження опорно-рухового апарату)
заслужений майстер спорту України Дмитро Ібрагімов
400
 
 
30.12.2018