Бахмут прийняв основний юнацький регіональний старт з легкої атлетики

11-12 січня в манежі стадіону «Металург» у місті Бахмут відбувся основний юнацький легкоатлетичний регіональний старт – відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження.

Змагання зібрали більше двохсот спортсменів з різних куточків Донеччини та Луганщини. Учасників на відкритті привітали президент федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед юнаків молодшої категорії з результатом 7.5 с переміг Дмитро Бочко. Сергій Шестопал став кращим на 800-метрівці, де показав час 2:13.8 хв., Денис Білоусов фінішував першим у бігу на 200 м серед юнаків U16 (25.7 с).

Переможцем з бігу на 60 м з бар’єрами серед юнаків старшої категорії став Ігор Дрозд, результат якого 8.6 с. Тимур Василенко з показником 6 м 31 см переміг у стрибках у довжину. Данило Журавов посів перше місце на дистанції 400 м (з часом 51.9 с), Сергій Луценко – на дистанції 60 м (з часом 7.1 с). Ярослав Бублик у стрибках з жердиною серед юнаків U18 подолав планку, встановлену на висоті 4 м.

У фінальних забігах на дистанції 60 м серед дівчат молодшої категорії з результатом 7.8 с перемогла Дарина Степаненко. Євгенія Кукліна стала кращою в бігу на 400 м, показавши час 1:02.6 хв. Марія Ларіна з результатом 13 м 13 см перемогла у штовханні ядра серед дівчат U16.

Юрчук Кристина фінішувала першою в бігу на 60 м (з часом 7.4 с) та бар’єрному бігу на 60 м (з часом 8.2 с). Ольга Дибка посіла перше місце на дистанції 1500 м, її результат – 5:16.3 хв.