Валерія Одинцова виборола «бронзу» на турнірі класу «А» з сумо в Угорщині

З 11 по 13 січня в місті Ерд (Угорщина) відбувся Міжнародний турнір класу «А» з сумо «Erd Open», який є одним з етапів відбору на Всесвітні ігри-2021. У змаганнях взяли участь 400 спортсменів з дев’яти країн.

Перемогу в командному заліку здобула національна збірна команда України, у складі якої виступили 50 сумоїстів. Серед них представники Донеччини Валерія Одинцова і Олег Давиденко з міста Бахмут, яких тренує Олег Рева.

Гідно боролася за перемогу Валерія Одинцова і принесла у скарбничку команди бронзову медаль у ваговій категорії до 65 кг серед спортсменок віком до 21 року, а також посіла п’яте місце серед дорослих. Олегу Давиденку не вдалося вибороти призові місця.