Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Громадська організація «Регіональна федерація боксу Донецької області»

Юридична адреса: м. Бахмут, вул. Широка, б. 4

Президент Регіональної федерації боксу Донецької області – Дмитро Васильович Єлисєєв.

Генеральний секретар, суддя міжнародної категорії Європейської Асоціації аматорського боксу (ЄАБА) - Алюшина Наталя Олександрівна, тел.: 099-718-10-81

E-mail: ofbdo@ukr.net

Сайт: http://sk-eliseev.com/

Історія створення ОФБДО:
• Статут зареєстровано - 11 червня 1998 р.
• Статут прийнятий - 20 лютого 1998 р.
• Статут затверджений - 10 квітня 1998 р.

Коротка анотація виду спорту:

• Бокс - цей вид спорту налічує тисячоліття. Як самостійний різновид єдиноборств, він оформився кілька тисячоліть до нашої ери.
• Бокс - (від англ. box, bоxing, буквально - бити кулаком, боксувати) - це стародавній вид спорту, кулачний бій за своїми правилами, між двома борцями на спеціальному майданчику - рингу, у якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках.
• Змагання з боксу можуть бути особистими, командними або особисто - командними.
• Змагання з боксу проводяться згідно з правилами змагань AIBA (Міжнародна Асоціація боксу).

Високих спортивних результатів досягли донецькі боксери:

1
Засипко Владислав Петрович
МС СРСР
Бронзовий призер Чемпіонату Світу - Куба, 1974,
Дворазовий Чемпіон Європи - Югославія/1973, Польща/1975 рр.,
Дворазовий чемпіон СРСР - 1974, 1975 рр.
2
Ткаченко Олександр Миколайович
ЗМС
СРСР
Чемпіон Європи - Польща/1975,
Срібний призер Чемпіонату Європи - ГДР/1977,
Учасник Олімпійських Ігор - Монреаль, 1976,
П'ятиразовий Чемпіон СРСР
3
Мирошниченко Віктор Володимирович
ЗМС
СРСР
Чемпіон Європи - Фінляндія, 1981,
Срібний призер Чемпіонату Світу - Мюнхен, 1983,
Срібний призер Олімпійських Ігор - Москва, 1980,
Бронзовий призер Чемпіонату СРСР - 1978
4
Ягубкін Олександр Геннадійович
ЗМС
СРСР
Чемпіон Світу - Мюнхен, 1982,
Володар Кубка Світу - Італія/1983, Корея/1985,
Срібний призер Кубка Світу - Канада/1981,
Чемпіон Європи - Фінляндія/1981, Болгарія/1983, Угорщина/1985,
Чемпіон СРСР - 1982, 1983, 1984, 1987,
Абсолютний Чемпіон СРСР - 1980,
Переможець Спартакіади народів СРСР - 1983
5
Климанов Анатолій Миколайович
ЗМС
СРСР
Чемпіон Європи - Югославія/1973, Польща/1975,
Призер Чемпіонату Світу - Куба, 1974,
Чемпіон СРСР - 1973
6
Ткаченко Володимир Миколайович
МСМК
Чемпіон Динаміади соціальних країн,
Срібний призер Кубка СРСР,
Триразовий Чемпіон СРСР
7
Іванов Віктор Володимирович
МСМК
Чемпіон СРСР, учасник Олімпійських Ігор - Монреаль, 1976
8
Наврос Віктор Васильович
МСМК
Чемпіон Європи серед юніорів,
чемпіон СРСР
9
Єлісєєв Дмитро Васильович
МСМК
Чемпіон Світу серед юніорів - 1987,
Переможець Молодіжних Ігор СРСР - 1989
Переможець Кубка СРСР - 1989
Чемпіон СРСР - 1988
Срібний призер Чемпіонату СРСР - 1990
10
Перун Віктор
МСМК
Срібний призер Чемпіонату Світу - Ірландія, 2001,
Бронзовий призер Чемпіонату Європи - 2002, Перм,
Чемпіон Світу нафтових країн,
Учасник Олімпійських ігор серед студентів


З 1993 року Донецька область може також пишатися такими досягненнями:
ЗМС України – 2
МСМК - 11

Кирюхін Олег
ЗМС У
Чемпіон Європи, молодь - Греція/1993,
2 місце - Чемпіонат Європи - Данія/1996,
3 місце - Олімпійські Ігри - США/1996,
3 місце - Чемпіонат Європи дорослі - Білорусь/1998,
Чемпіон Кубка Європи - Україна-Львів/1999
Силлах Ісмаїл
ЗМС У
Срібний призер Чемпіонату Європи серед кадетів - Афіни, 2000,
Чемпіон Європи серед кадетів - Англія, 2001,
Чемпіон Світу - Азербайджан, 2001,
Срібний призер Чемпіонату Світу - Китай, 2005,
Срібний призер Чемпіонату Європи - Болгарія, 2006
Єфимович Олег
МСМК
Чемпіон Європи, кадети - Македонія/1997
Кибалюк Євген
МСМК
3 місце - Чемпіонат Європи кадети - Латвія/1998,
Чемпіон Європи серед юніорів - 1999, Хорватія
Одушко Володимир
МСМК
3 місце - Чемпіонат Європи - Греція/1998
Николов Роман
МСМК
3 місце - Чемпіонат Європи, кадети - Азербайджан/1999,
2 місце - Чемпіонат Європи, юніори - Боснія і Герцеговина/2001
Сафіуллін Артем
МСМК
3 місце - Чемпіонат Світу, юніори - Угорщина/2000
Бокало Олександр
МСМК
3 місце - Чемпіонат Світу, юніори - Угорщина/2000,
1 місце - Чемпіонат Європи, юніори - Боснія і Герцеговина/2001,
2 місце - Чемпіонат Європи - Росія, 2002
Табатадзе Давид
МСМК
1 місце - Чемпіонат Європи, кадети - Англія/2001,
Чемпіон Європи, юніори - Польща/2003
Грищук Олександр
МСМК
2 місце - Чемпіонат Світу, студенти - Казахстан/2006
Шелестюк Тарас
МСМК
3 місце - Кубок Європи, студенти - Росія/2007
Далакян Артем
МСМК
 
Константінов Віталій
МСМК
1 місце - Чемпіонат Європи, школярі - Угорщина/2004,
2 місце - Чемпіонат Світу, кадети - Туреччина/2006